Mālpils zemeņu svētki'23

2023.gada 1.jūlijā! 

Svētkus organizē Mālpils kultūras centrs

Tiekamies 1.jūlijā!

2023.gada 1.jūlijā jau trešo reizi Mālpilī norisināsies Mālpils zemeņu svētki, kuri vienos ne tikai pagasta zemeņu audzētājus, bet pulcēs kopā amatniekus un mājražotājus, vietējos uzņēmumus, Siguldas novada amatierkolektīvus, kā arī daudzus citus zemeņu mīļus, tajā skaitā profesionāļus, lai visas dienas garumā baudītu ne tikai zemenes, bet arī plašu kultūras un aktivitāšu programmu. Savu dalību svētkos apstiprinājušas arī tādas grupas kā Citi zēni un Dziļi violets, kameransamblis "Vajadzīgi solisti", māksliniece Elita Patmalniece, savukārt pasākuma vadīšanu uzņēmies atraktīvais Roberto Meloni.

Vairāk informācijas par svētku programmu būs Mālpils kultūras centra Facebook lapā, kā arī visa aktuālā informācija tiks pārpublicēta mūsu mājaslapā. Svētkus organizē Mālpils Kultūras centrs sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem un biedrību “Mālpils Iedvesmo”. 

Plašāka informācija par svētkiem un to programmu sekos. 

Tiekamies 1.jūlijā un, ja aktuāli, piesakies uz svētku tirdziņu (anketa zemāk)

SVĒTKU TIRDZIŅŠ'23

Mālpils Kultūras centrs aicina mājražotājus un amatniekus pieteikties tirdziņam. Pieteikšanās atvērta līdz 11.jūnijam.

Anketa

Novērtēsim, ja  savā piedāvājumā īpaši akcentēsi tieši zemeni! 
Pieteikšanās anketu meklē šeit : 

 https://docs.google.com/.../1FAIpQLSccnf8WhlZe8x.../viewform

Kontakti

Jautājumus par tirgus norisi vai tehnisku problēmu gadījumā rakstiet uz e-pasta adresi: [email protected] vai [email protected] vai zvaniet uz tel. 25225016 vai 26657580Atgādinām, ka šajā lapā, kā svētku atbalstītāji apkopojam informāciju par svētkiem, taču neesam organizatori.

SVĒTKU KŪKU KONKURSS'23

Kur svētki, tur kūkas!

Anketa

Vai arī Tu aizraujies ar kūku cepšanu? Vai Tu zini kādu izcilu zemeņu kūkas recepti? Neturi sveci zem pūra un piesakies MĀLPILS ZEMEŅU SVĒTKI 2023 kūku konkursam.
Piesakies aizpildot elektronisko pietiekšanās anketu, kura pieejama šeit : https://forms.gle/FVL8zdJb8GVJLVPR7
Dalība kūku konkursā ir bez maksas!

Kontakti

Neskaidrību un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties zvanot pa Mālpils Kultūras centra personālam pa tālruni 26657580 vai rakstot uz e-pastu [email protected] vai [email protected]Atgādinām, ka šajā lapā, kā svētku atbalstītāji apkopojam informāciju par svētkiem, taču neesam organizatori.

Foto arhīvs

Neliels ieskats iepriekšējos Mālpils zemeņu svētkos

Pirkumu grozs