Mālpils zemeņu svētki'23

Timēr apkārtnēTiekamies 1.jūlijā!

2023.gada 1.jūlijā jau trešo reizi Mālpilī norisināsies Mālpils zemeņu svētki, kuri vienos ne tikai pagasta zemeņu audzētājus, bet pulcēs kopā amatniekus un mājražotājus, vietējos uzņēmumus, Siguldas novada amatierkolektīvus, kā arī daudzus citus zemeņu mīļus, tajā skaitā profesionāļus, lai visas dienas garumā baudītu ne tikai zemenes, bet arī plašu kultūras un aktivitāšu programmu. Savu dalību svētkos apstiprinājušas arī tādas grupas kā Citi zēni un Dziļi violets, kameransamblis "Vajadzīgi solisti", māksliniece Elita Patmalniece, savukārt pasākuma vadīšanu uzņēmies atraktīvais Roberto Meloni.

Vairāk informācijas par svētku programmu būs Mālpils kultūras centra Facebook lapā, kā arī visa aktuālā informācija tiks pārpublicēta mūsu mājaslapā. Svētkus organizē Mālpils Kultūras centrs sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem un biedrību “Mālpils Iedvesmo”. Atgādinām, ka šajā lapā, kā svētku atbalstītāji, apkopojam informāciju par svētkiem, taču neesam organizatori.


Kontakti: Neskaidrību un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties zvanot pa Mālpils Kultūras centra personālam pa tālruni 26657580 vai rakstot uz e-pastu [email protected] vai [email protected]

Pirkumu grozs