sestdien, 13.07., pašlasīšana

SVARĪGI! Pievērs uzmanību ADRESEI un DARBA LAIKAM! 🍓 Rīt lasīsim no 9:00-18:00, jo sola vakarpusē lietu (prognozē, ka lietus varētu sākties jau ap 15:00). Sestdien atgriežamies adresē Mežmaļi, Mālpils pag.

Katru dienu pēc pašlasīšanas šeit tiek precizēta informācija par nākamo lasīšanas reizi. 

Pirms izbraucat lūdzam vēlreiz pārliecināties šeit mājaslapā (nav jāzvana), ka pie mums viss notiek (citreiz lietus, citreiz ogas pietrūkst un varbūt šķirne mainās). 

Darba laiks:Tikai sestdien, 13.07., lasīsim no 9:00-18:00 (ierasties līdz 17:00), jo sola negaisu vakarā. Jau pēc 15:00 ir iespēja, ka uzlīs.
Šķirne:
Malwina. Ogas pārsvarā ir vidējas, 5kg apmēram 40 minūtēs. Garša rudens ogai ir ļoti intensīva, dažbrīd sīva, aromātiska. Citiem tā šķiet visu ogu oga, citiem savukārt par jaudīgu. Ļoti laba saldēšanai, ja saldē veselas ogas, tās labi saglabā struktūru.
Sonsation
 pēdējais lasījums, ogu maz, mazas, bet saldas. 5 kg var salasīt 1-1,5h laikā. Ēšanai labas.
Cena:
Malwina 5,00 eur/kg
Sonsation 3,00 eur/kg
Adrese:Mežmaļi, Mālpils pag. (neiebraucot adresē)
 ŅEM VĒRĀ:
  • Minimālais zemeņu apjoms- vienam ogotājam (nevis vienai mājsaimniecībai, bet vienam ogotājam) jāsalasa ne mazāk kā 5 kilogrami (tie ir vismaz 8 litri).
  • vagās var lasīt no 13 gadu vecuma, jaunākiem ir izveidots atpūtas treilerītis pie lauka.
  • Lasām visa lieluma ogas, kas nav zaļas vai ar zaļiem galiem.
  • Jānoņem arī bojātā oga, ja kāda ir (tam iedosim savus traukus), lai vagā nepaliktu ogas, kas var sabojāt citas līdz nākamajam lasījumam. Līdz ar Līgo dienas lietu, bojāto šobrīd ir vairāk, kā ierasts.
  • Vēlams ņemt līdzi savus traukus. Ja aizmirsies, tad ir arī mūsu kartona kastes pie lauka, 0.40 eur gab.
  • Ir iespēja norēķināties ar karti.
  • Iepriekš nav jāpiesakās.