Zemeņu sezona'23 ir noslēgusies!

Ogu tirdzniecība ir strauji noslēgusies, taču saņemam daudz zvanus par stādiem. Diemžēl stādus gan neaudzējam, bet paši pavasarī iepērkam. Stādi no stīgām, kuras redzējāt mūsu starpvagās, nav izmantojami stādīšanai, jo, dēļ biezās salmu kārtas starp vagām, jauno stādu saknītes nav ieaugušās zemē un attiecīgi izaudzējušas pietiekami lielu sakni, lai spētu ieaugties.

PATEICĪBAS

Kā jau katrs gads lauksaimniekam, arī šis gads bija izaicinājumu, trauksmes un arī prieka pilns. Viss, kas šosezon bija, bija ar vērienu! -10 grādi maijā un izsaluši ziedneši, vienlaikus karsts laiks un attiecīgi pamatīgs tripsis, pret kuru nevar efektīvi cīnīties, maijvaboļu apēsti stādi, vētra, ilgstošs lietus - tie visi ir riski, ar kuriem lauksaimniekam ir jārēķinās, saimniekojot līdztekus dabai! Taču šis viss stress nobāl uz tā fona, ko radīja prieks un pozitīvā trauksme par cilvēku milzīgo interesi par pašlasīšanu un strauji augošo interesi par Mālpils zemeņu svētkiem. Ņemot to vērā, mums ir daudz ideju nākamajai sezonai!

Liels paldies ikvienam sadarbības partnerim un klientam par atsaucību, sapratni un uzticību mūsu darbam. Paldies arī katram, kas nopeļ mūsu darbu - tas liek izvērtēt mums pašiem, kādas ir mūsu saimniecības vērtības! 

Taču vislielākais paldies mūsu darbiniekiem un ogu lasītājiem, par negulētajām naktīm, ieguldīto laiku, darbu un emocijām, kas atstātas zemeņu laukā. Bez komandas, kas stāv un krīt par katru zemeni, mēs nevarētu izaugt tik lieli, kā esam!

Uz tikšanos nākamgad! 🍓

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.